Vredeslicht

Op donderdag 17 december 2020 haalden we het Vredeslicht in de kerk van Nazareth om het mee te brengen naar onze kerk. Het vredeslicht wordt ieder jaar door een kind in Bethlehem aangestoken. Het wordt door de Oostenrijkse televisiezender ORF als initiatiefnemer overgevlogen naar Linz (in Oostenrijk) zonder dat het vuur mag worden gedoofd.
Twee weken later wordt het licht  van mens tot mens aan elkaar doorgegeven over heel Europa en de hele wereld.  Het vredeslicht wil een teken zijn van hoop, vrede, verdraagzaamheid en verbondenheid tussen mensen onderling.
Door dit Licht bij ieder van ons thuis te laten branden zijn we toch een beetje verbonden met elkaar in deze moeilijke tijd.

Vanaf woensdag 23 december 2020 kunt u het Vredeslicht halen vooraan in onze kerk.
U zal er kaarsen vinden met het logo van het Vredeslicht. U kunt dan het licht nemen van de grote kaars en het zo meenemen naar huis.