Kerst in coronatijden

Dit jaar geen volle kerken in de Kerstmisvieringen. Nog altijd wordt ons leven overschaduwd door corona. In deze moeilijke en rare tijden is er maar een grote vraag. Wat brengt de toekomst? Wij vieren ieder jaar de geboorte van Christus. Christus brengt voor velen een nieuwe toekomst. Dit jaar vieren we het feest anders dan anders en zullen we denken aan een betere toekomst. In onze kerk plaatsten we de stal onder de toren, in het midden van de kerk. Symbolisch. De toren is reeds eeuwen een herkenningspunt voor ons dorp. De toren, steunend op vier enorme pilaren, heeft reeds eeuwen slechte tijden en oorlogen getrotseerd. De toren, rots in de branding. Nu beschermt hij de kerststal. Kom gerust eens binnen en geniet van de stal, geniet van de kerstsfeer, anders dan anders.